Parada šíri lož o Mazurekovi

Mienkotvorný ateista Jano Parada z brány Humanisti.sk bol opäť pristihnutý pri otvorenom klamstve. Nie po prvý krát a určite nie naposledy. Tentokrát jeho klamstvo o ňom prezrádza čosi navyše – je ochotný posúvať pravdu do pozícií, ktoré medzi rozhľadenejšími čitateľmi nazývame klamstvá. Robí tak v mesiášskom zanietení šírenia ateizmu, kedy jeho viera v neexistenciu božiu prerástla v preľud schizofrenika. Nuž a ako dôkaz dva printskríny z internetu. Prvý je z brány komunity českých ateistov, druhý z blogu Neznaboh.

Lemmyho hoax o Mazurekovi

Lemmy by rád poslanca Mazureka spájaného s fašizmom videl ako kresťana, hoci sám Mazurek vníma kresťanstvo iba ako kultúrnu pózu. Jeho kresťanstvo je také ako u Hitlera. Určené pre poslucháča. Skutkami je však ateista.

Jano Parada rád takto posúva ľudí podľa toho, ako im to vyhovuje. Ide o manipulovatívnu lož.

Pousmial som sa aj nad iným výrokom toho samozvaného humanistu, tiež z brány českých ateistov. Parada alias Lemmy napísal:

Onoho času sa slovenský katolícky troll s prezývkou TvojOponent, tu pod menom Marian, aj tu snažil przniť diskusie, ale zrejme bol zablokovaný, lebo sa sám na to na inom mieste sťažoval, že ho ateisti cenzurujú. Otázka je, čo v tomto tunajšom prípade znamená slovo admin, keď ide o stránku spolku, čiže adminov tu môže byť viacero.

Zdroj: http://www.osacr.cz/2019/03/21/musite-si-myslet-ze-jste-ateista-abyste-byl-ateistou/

*mimochodom v tej diskusii zaznelo meno Lemmyho neuveriteľných 339x. A úplne zbytočne. Teda okrem oprávnenej kritiky jeho spoludiskutujúcich. Až mi bolo Lemmyho ľúto 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s